Ekip

Ahmet Akcan | Genel Yayın Yönetmeni

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Öğrencilik yıllarında yer almaya başladığı kültür, sanat faaliyetlerini 2003 yılında profesyonel yaşamına taşıyarak pek çok başarılı organizasyonda deneyim kazandı. 2007 yılında Lale Organizasyonu kurdu. Geleneksel sanatlar, sanat tarihi ve hukuk alanlarında pek çok etkinlik ve yayın projesi hayata geçirdi. Ticari faaliyetlerinin yanı sıra kültür, sanat ve hukuk alanlarında faaliyet gösteren birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görevleri bulunmaktadır.


Evren Soyuçok | Yayın Koordinatörü

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü lisans ve ADÜ Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans mezunu. 2005 yılından beri blog yazarlığı yapmakta. İsim babası olduğu musannat.com’la birlikte şirket bünyesindeki Türkiye Hukuk (turkiyehukuk.org) sitesinin yayın koordinatörlüğünü yürütmekte; şirketin diğer projelerine editörlük ve redaktörlük desteği sunmaktadır.

editor@musannat.com


Beyza Çolak | Editör

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Üniversite öğrenimi sırasında SAÜ Kampüs Haber ve SAÜ TV’de gönüllü olarak çalışmalarda bulundu. Musannat’ın editörlüğünü yapmakta, sosyal hesaplarının sorumluluğunu yürütmektedir.

beyza@musannat.com


Utku Aydın | Tasarım

Girne Amerikan Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu. Basın-Halkla ilişkiler, pazarlama, reklam ve yayıncılık alanlarında deneyime sahip. Musannat’ın görsel ve web tasarımlarını yapmakta, bağlı olunan şirketin matbu-dijital yayın ile tasarım işlerinin üretim ve koordinasyonunu gerçekleştirmektedir.

tasarim@laleorganizasyon.com