“Şehirde Bir Başına” Fotoğraf Sergisi Bomontiada’da

  0
  104

  Yapı Kredi bomontiada, kendini bir sokak fotoğrafçısı olarak tanımlayan Erhan Coral’ın “Şehirde Bir Başına” sergisine ev sahipliği yapıyor. Şehrin farklı alanlarında, farklı zamanlarda, farklı mevsimlerde kendisi ve şehirle baş başa kalan insanların hikâyesini anlatan sergi, 10-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi bomontiada B Blok Akademi sergi alanında ziyaret edilebilir.

  Ağırlıklı olarak siyah-beyaz çekim yapan, insanları en doğal hallerinde, oldukları gibi yakalamayı seven Erhan Coral, sık seyahat ediyor olmasından ötürü farklı şehirleri, farklı kültürleri ve farklı insanları fotoğraflayabilme şansı buluyor. “Şehirde Bir Başına” sergisi bildiğimiz mekanlarda, tanımadığımız insanların, zaman zaman hüzünle, zaman zaman merakla okuyacağımız hikayelerini anlatıyor.

  Erhan Coral’ın “Şehirde Bir Başına” sergisinde satılacak eserlerin gelirleri, Toplum Gönüllüsü gençlerin toplumsal fayda yaratan sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanacak. Sergi, Yapı Kredi bomontiada B Blok Akademi sergi alanında Pazartesi hariç her gün 11.00 ile 19.00 saatleri arasında ücretsiz gezilebilir.

  “Sağır Han” Istanbul, Şubat 2019 90×60 cm kayıt tabanlı iri baskı
  “Hoca Gıyasettin 1” Istanbul, Mart 2020 60 x 90 cm kağıt tabanlı pro baskı

  musannat

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz