Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Cinemaximum, sinemaseverleri 15 Nisan Cuma vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları, Troll: Kuyruklu Macera, 7-Yedi, Lanetli Tapınak, Çıngırak, Stardust ve Zalo vizyonda sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Bu Cuma farklı türlerden yerli ve yabancı yapımlar sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Dramdan aksiyona, animasyondan gerilime önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverler sinemanın büyülü dünyasıyla buluşacak. Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları, Troll: Kuyruklu Macera, 7-Yedi, Lanetli Tapınak, Çıngırak, Stardust ve Zalo filmlerinin vizyona gireceği 15 Nisan Cuma gününün vizyon programı ve detayları cinemaximum.com.tr üzerinden takip edilebiliyor.

Nisan Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

Sekiz kitaplık Harry Potter maceralarının öncesini konu alan “Fantastik Canavarlar” serisinin üçüncü filmi “Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları”, büyücülük dünyasını kontrol edip Muggle’ların sonunu getirmeyi planlayan Grindelwald’a karşı mücadele eden Albus Dumbledore, Newt Scamander ve arkadaşlarının macera dolu hikâyesini konu alıyor.

Çocukların ve animasyon tutkunlarının beğenisini kazanacak olan Troll: Kuyruklu Macera, babasını ve krallığı kurtarmak için arkadaşlarıyla beraber tehlikeli bir maceraya atılan Trim’in hikâyesini konu ediniyor.

Buğra Kekik’in yönetmenliğini üstlendiği, Reha Özcan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hakan Bilgin, Selahattin Taşdöğen ve Şevki Özcan’ın başrolleri paylaştığı Dram, Suç ve Gizem türündeki 7 – Yedi, yedi farklı karakterin birbiriyle bağlantılı hikâyelerini anlatıyor.

Metin Kuru’nun yazıp yönettiği Lanetli Tapınak, Mısır tanrısı Isis’le iletişime geçmeyi başaran Lily’nin gerilim ve heyecan dolu hikâyesini anlatıyor.

Anne olmak için yanıp tutuşan Özge’nin korku dolu hikâyesini konu alan Çıngırak’ta, eşini yasa dışı yollarla evlat edinmeye ikna eden Özge’nin hayatı, cinler şiddetini arttırdıkça daha da korkunç bir hal almaktadır.

Gabriel Range tarafından yönetilen, senaryosu Range ve Christopher Bell tarafından ortaklaşa yazılan Stardust, 2016 yılında hayatını kaybeden ve müzik tarihinin en önemli ikonlarından biri olan David Bowie’nin hayat hikâyesini anlatıyor.

Necati Aslan’ın yönettiği, Sermiyan Midyat, Kıvanç Baran Arslan, Tuğçe Topçu, Ersel Şibil ve Belma Mamati başrolleri paylaştığı komedi filmi Zalo, ikiz kardeşlerin yıllar sonra kesişen hayatlarını eğlenceli bir şekilde ekranlara taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz