Sanatçı Kezban Arca Batıbeki’nin Cue Art Space organizasyonuyla GROHE sponsorluğunda gerçekleşen PULP FICTION 3 sergisinde yer alan NFT çalışmasının satışından elde edilen gelir TOÇEV’e bağışlanarak kız çocuklarının eğitimine destek sağlandı.

Dünyanın önde gelen eksiksiz banyo, duş ve mutfak çözümleri markası GROHE, markanın değerini vurgulamak ve toplumun her alanında fırsat eşitliğini sahiplenmek kapsamında, sanatçı Kezban Arca Batıbeki’nin Cue Art Space tarafından Yapı Kredi Bomontiada’da düzenlenen PULP FICTION 3 adlı sergisinin sponsorluğunu üstlenerek banyo ve mutfak ürünlerini tanıtan bir değiştirilemeyen token (NFT) yarattı.

Kezban Arca Batıbeki’nin GROHE Zedra Mutfak Bataryası temalı NFT çalışmasını Gönye Proje Tasarım kurucu ortakları Gönül Ardal, Yelin Evcen ve MB+Partners Interior Architecture kurucu ortakları Merve Benice, Çiğdem Esra Kanberoğlu satın aldı. Bu satışından elde edilen gelir, sanatçı ve GROHE’nin sosyal sorumluluk çalışması iş birliği doğrultusunda, 15 kız çocuğunun 1 yıllık eğitimini karşılamak üzere TOÇEV’e bağışlandı.


musannat

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz