Çocuklar Yaz Tatilinde Sanatla Çevrim içi Buluşuyor 

  0
  114
  Çocuklar, İstanbul Modern’in Çevrimiçi Yaz Sanat Okuluna Türkiye’nin her yerinden katılarak müze uzmanlarıyla sanat çalışmaları gerçekleştiriyor. Birbirinden farklı ve zengin içeriğe sahip atölyeler 4 Temmuz-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında çocukları bekliyor.

  İstanbul Modern’in Çocuklara Çevrimiçi Yaz Sanat Okulu farklı kavramlara ve sanatsal biçimlere odaklanan atölye çalışmalarını içeriyor. Atölyeler, müzenin koleksiyon ve süreli sergilerinin sanal tur gösterimiyle başlıyor. Çocuklar sanal turda sanat yapıtlarını inceledikten sonra müze uzmanının paylaşacağı etkinliği izlerken kendi sanat çalışmalarını yaratıyor.

  10 farklı etkinlik

  İstanbul Modern’in Çocuklara Çevrimiçi Yaz Sanat Okulu’nda Lekeler ve Çizgiler, Renk Oyunları, Benim Bakışım, Geo Resimler, Kübist Portreler, Değişen Figürler, Tuvalimdeki İzler, Kakmalı Maskeler, Baskı Resim ve Birleşen Nesneler başlıklı 10 farklı atölye yer alıyor.

  Çocuklara Çevrimiçi Yaz Sanat Okulu Katılım Belgesi 

  Çocuklar hafta içi her gün düzenlenen atölyelerin her birine ayrı ayrı veya bir bütün olarak katılabiliyor. İstanbul Modern, beş atölyeye birden kayıt yaptıranlara Çocuklara Çevrimiçi Yaz Sanat Okulu Katılım Belgesi veriyor.

  Atölye Tarihleri: 4 Temmuz – 26 Ağustos 2022 arası hafta içi her gün

  4-7 yaş grubu çocuklu aileler için 11.00-12.00,  

  8-12 yaş grubu çocuklar için 13.00-14.00 

  Çocuklara Çevrimiçi Yaz Sanat Okulu programlarına katılımlar kontenjanla sınırlıdır.

  Programlar hakkında detaylı bilgi ve online kayıt için www.istanbulmodern.org adresine başvurulabilir.

  musannat

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz